Robotniiduki paigaldus

Murevaba robotniiduki töö tagab kvaliteetne paigaldus ja seadistus. VLT spetsialistidel on aastatepikkune erinevate robotniidukite paigaldamise kogemus. Leiame lahenduse ka kõige keerukamasse aeda ja tagame, et Sinu robotniiduk töötaks murevabalt.

Miks valida meid? 

Kasutame alati ainult Husqvarna originaalosi

Kõik robotniidukid läbivad ostueelse kontrolli

Suur ladu kohe saadaval varuosadega

Meie Automoweri tehnikud on sertifitseeritud

Meie bussid on varustatud paigaldusvarustusega

Kõrged standardid ja premium kvaliteet

30 Aastat kogemust

Üle 30-aasta aiatehnika kogemust ja armastust tehnika vastu. Pakume robotniiduki paigaldamisel rahulolugarantiid, hooldust ja remonti.

Loe lähemalt

+1000

Paigaldatud robotniidukit

+15a

Kogemust robotniidukitega

4.8/5

Kliendi rahulolu

1. Kaardistus

Sul piisab saata vaid e-mail või astuda läbi VLT kauplusest ja öelda oma aadress, mille alusel saame Maa-ameti kaardiga Sinu aia üle mõõta. Seeläbi saame teada, milline on just Sinu aeda sobiv robotniiduki ja kui suure mahuline on selle paigaldus. Keerulisemate aedade puhul, kus on näiteks palju sopistusi või puid ja põõsaid, tuleme koha peale ja teostame vastavad mõõdistused.

2. Paigaldus

Robotniiduki paigaldus koosneb suures osas piirdetraadi vedamisest. Me teeme seda spetsiaalse masinaga, mis paigaldab piirdetraadi 3-5cm sügavusele. Peenike vagu, mis masin jätab, kasvab reeglina kokku juba mõne nädalaga. Leiame sobiva asukoha laadimisjaamale.

3. Seadistus

Seadistame robotniiduki vastavalt aiale ja Sinu soovidele. Seadistuse alla käib erinevate niidutsoonide tekitamine, niitmise ajagraafiku määramine, vihmasensori seadistus jpm. Seadistus lõppeb testimisega!

4. Koolitus

Juhendame Sind ja aitame Sul mõista oma uut abimeest robotniidukit. Näitame, kuidas lihtsamaid seadistusi teha ja räägime, mis Sinu robotile meeldib ja mis ei meeldi (lastemänguasjad, maha kukkunud õunad)

Meie teenused

kõik teenused

Hooldus

Vaata lähemalt

Hoiustamine

Vaata lähemalt

Terviklahendus

Vaata lähemalt

Kuidas paigaldame robotniidukit

SAADA MEILE PÄRING

Küsi pakkumist

Address
Teenused